Bastonlu Züccaciye olarak hedefimiz ve hizmet anlayışımız müşterilerimize geniş ürün çeşidi sunmak ve siparişlerini en hızlı şekilde göndermek. Bu bağlamda her gün stoğumuza yüzlerce yeni ürün dahil edip günlük sipariş takibi ile gün içerisinde gelen siparişleri aynı gün sevkiyat saatinin uygunluğuna göre hazırlayıp gönderiyoruz.

Sitemiz toptan alış veriş sitesi olup, perakende satışımız yoktur.

Sipariş vermek ve fiyatları görmek için üye olmanız yeterlidir. Firma bilgilerini eksiksiz giren müşterilerimiz tarafımızdan telefon ile aranıp teyit alındıktan sonra üyelikleri onaylanacak ve sipariş vermeye başlayabileceklerdir. (Üye olabilme şartı vergiye tabi olmak ve toptan alış veriş için başvuru yapmış olmak.) Kargo ve ambar ile gönderimini sağlıyoruz.

Sipariş süreci; ilk alış verişinizde siparişinizi onaylayıp ödeme yaptıktan sonra siparişiniz hızlı bir şekilde hazırlanıp size bilgi verilecektir. Sizden ambar ve adres teyidi aldıktan sonra siparişiniz aynı gün içerisinde ambara teslim edilecektir. Sonraki siparişlerinizde adres ve ambar bilgileriniz değişmediyse siparişiniz hazırlanır ve gönderildiğine dair telefon yada mail yoluyla bilgilendirilirsiniz.

Herhangi bir sorun yada sorunuzda iletişim ilgilerinden ve canlı destekten ulaşabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…